FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum Polish Community 1.00 Strona Główna » Archiwum

Posty: 119

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Czw 11:27, 30 Wrz 2010

Regulamin:
Niniejszy regulamin jest to zbiór, nie pisanych, bądź pisanych praw powszechnie uznawanych przez społeczność JKA oraz prawo turniejowe ustanowione przez Polską scenę 1.00.

Gracze po czasie na zapisy (te trwają tydzień) rozdzielani są do grup, gdzie walczą aż do momentu gdy wyłonieni zostaną 2 najlepsi.
(każdy gracz musi rozegrać mecz z każdym przeciwnikiem w swojej grupie). Po rozlosowaniu gracze umawiają się na pojedynek.

Mecze turnieju rozpoczynają się rundą do 3 fragów, jest to czas do rozgrzewki i nie jest liczony do wyniku. Po tej rundzie następuje właściwa rozgrywka (po restarcie mapy) do 10 minut. Na spotkaniu musi być sędzia, który potem zatwierdzi screeny i wynik. (w przypadku jego braku nie można przerwać meczu i obowiązkowo trzeba mecz potwierdzić screenem, zostaną też sprawdzone logi). Sędzia może przerwać mecz i przełożyć go na inną godzinę lub dzień. Przerwanie meczu może dojść do skutku tylko wtedy, gdy któryś z graczy wniesie ważny powód jego przerwania (np. sprawy rodzinne, lagi (powyżej 200), albo spadek fps uniemożliwiający mu dalszą grę (domyślnie jest to poniżej 55 fps)). Na prośbę o przerwanie meczu musi się zgodzić też przeciwnik, w innym przypadku rozsądzi to sędzia. Każdy z zawodników ma prawo do przerwania meczu aby 1 raz w danej fazie turnieju. W przypadku crasha, albo upadku serwera, gra zostaje przełożona do ponownego jego uruchomienia. Wszelkie informacje w tym przypadku zostaną umieszczone na forum. Gdy mecz zostanie ukończony z powodzeniem. Jeden z graczy musi wrzucić screeny i wynik na forum w dziale wyniki, w najgorszym przypadku zrobi to sędzia. W czasie rozgrywki nie można lamić, katować, używać wszelakiego rodzaju cheatów (wh,aim bot, poke bot itp.), gracz który zostanie przyłapany zostanie z miejsca wyrzucony z turnieju. Obowiązuje kultura osobista i szacunek do graczy. Nie ma restrykcji związanych ze stylem lub typem miecza używanego przez gracza (nie dot. tzw zbugowanego miecza, który ma daleki zasięg i przeku*one hity).

Nie używamy saberguna
Nie klniemy (przynajmniej nie tak często)
Wyniki potwierdzamy Screenem.

Gracze podzieleni są na 2 grupy po 5 osób, w której muszą rozegrać 1 mecz z każdym pozostałym graczem ze swojej grupy. Osoby z najmniejszą liczbą wygranych (lub najmniejszą liczbą fragów w przypadku remisu) odpada. Z jednej grupy ma odpaść 1 osoba. W ćwierćfinale są też 2 grupy ale po 4 osoby. Rozgrywka jest taka sama jak wcześniej. z tym że tu odpadają 2 osoby z jednej grupy (z najmniejszą liczbą wygranych bądź fragów). W półfinale zostanie wytypowanych 2 najlepszych graczy, którzy zagrają o 1 miejsce. Gracz, który przegra zostaje na 2. Pozostała dwójka gra o 3 miejsce.

AMEN.

Ostatnio zmieniony przez Kyo dnia Nie 16:30, 10 Paź 2010, w całości zmieniany 6 razy

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.